Revírní bratrská pokladna

.

Slyšeli jste už někdy v minulosti o Revírní bratrské pokladně? Pokud ne, pak jste na správné adrese. Již za malý okamžik se dozvíte mnoho zajímavých informací, které se jen tak někde nedozvíte.
Právě Revírní bratrská pokladna je jedna z největších regionálních zdravotních pojišťoven v celé České republice. Pojištění u této pojišťovny mají hlavně ti, kteří pobývají na Moravě nebo Slezsku. V dnešní době existuje už přes 40 kontaktních míst, kde je zajištěn styk s klienty pojišťovny.
rodinná karta
Má sídlo v Ostravě a to konkrétně Slezské Ostravě. Zajišťuje nejen zdravotní pojištění, ale také i pojištění cestovní. V nabídce jsou dokonce i balíčky prevence, bonusové programy a mnoho dalších. Výhodné jsou dokonce i slevové programy, které jsou jak pro dospělé, děti tak i mladistvé. Kódem je číslo 213.
Dokonce vydává i svůj vlastní Zpravodaj, ve kterém se můžete dozvědět mnoho nových informací.
rodina v srdci
Existuje dokonce i aplikace s názvem MojeRBP, která slouží pro pojištěnce a některé služby jsou nabízeny i veřejnosti, což znamená těm, kteří mají jinou pojišťovnu. Pokud byste si chtěli aplikaci stáhnout, je dostupná jak pro chytré telefony tak i počítače.
Má velmi poutavou historii. Její vznik se datuje už do roku 1802. Tehdy se nazývala jako Pokladna hornických bratrstev. Založili ji horníci, kteří pracovali v Krušných Horách. Tehdy pokladny platily i pohřby horníků a dary vdovám nebo sirotkům.
Největší rozmach byl ale v 19. století. Tehdy navíc pokladny získaly možnost se spojovat.
doklady účetnictví
V Moravské Ostravě byla první Revírní bratrská pokladna zřízena okolo roku 1920.
1. července roku 1948 se její činnost uzavřela a byla sloučena do Ústřední národní pojišťovny. Po rozdělení Československa ale zase začala zajišťovat zdravotní péči po své pojištěnce. V dnešní době zajišťuje služby přes 500 000 pojištěncům.
Pokud byste rádi přešli k nějaké nové zdravotní pojišťovně, pak byste rozhodně měli Revírní bratrskou pokladnu vyzkoušet, protože nabízí opravdu výhodné podmínky pro své klienty a všichni pojištěnci jsou s ní velice spokojeni.

.